À Propos De Nous
L'UN DES PIONNIERS DE L'INDUSTRIE DE LA DÉFENSE NATIONALE

Transvaro Elektron Aletleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. est l’un des premiers investissements du secteur privé de la Turquie dans le secteur de la défense, établi conjointement avec Amerikan Varo Inc. en 1988.  Après 1995, il est devenu une organisation à 100% de capital national.

Transvaro, Termal, Gece Görüş ve IR / Lazer Cihazlarını tasarlayan ve üreten bir firma olup ayrıca Görüntü yoğunlaştırıcı tüp (18mm ve 25mm) montaj ve tamir konusunda da deneyim kazanmıştır.

Transvaro, İstanbul, Halkalı’da bulunan tesislerinde Termal ve Gece Görüş Cihazları, IR / Lazer Cihazları ve Optik cihazlar üreterek, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Güçlerine hizmet vermekte ve bazı ürünlerini de ihraç etmektedir.

Ayrıca anahtar teslimi Simülatör Sistemleri / Merkezleri ve Elektronik Zaman Tapaları gibi projeleri başarı ile gerçekleştirmiştir.

Transvaro üretim faaliyetlerinin yanı sıra Elektronik Güvenlik Sistemleri konusunda da anahtar teslimi projeler gerçekleştirmiştir. 

Transvaro‘nun kalite yönetim sistemi ISO 9001:2008 ve AQAP-2120 Standartların gerekleri doğrultusunda yapılandırılmış olup bu standartların gereklerini karşıladığı ABS Quality Evaluations (ABS QE) ve Milli Savunma Bakanlığı Kalite Yönetim Dairesi Başkanlığı tarafından denetlenip sertifiye edilmiştir. Ayrıca, ISO 14001, OHSAS18001 ve Milli Savunma Bakanlığı’nın “Milli Gizli” gizlilik dereceli Tesis Güvenlik Belgelerine de sahiptir.
VİZYONUMUZ
Yüksek teknoloji kullanan ürün ve hizmetleri ile Savunma Sanayiine öncülük yapan bir kuruluş olmak.
 
MİSYONUMUZ
Müşterilerimize savunma, güvenlik, görüntüleme, hedef tespiti performanslarını artıracak, taktik üstünlük sağlamasını sağlayacak, ileri teknolojiye dayalı, entegre, güvenilir, hızlı çözümler sunmak ve bu çözümlerden azami faydanın sağlanması için satış ve sonrasında her türlü lojistik desteği sunmak.